25.04.2019 | The Power of Music Event

SiO-event op donderdagavond 25 april 2019. Een inspiratiesessie over de invloed van muziek en een netwerkborrel.

De inspiratiesessie van Erwin Steijlen

In het tweede kwartaal van 2019 stond het SiO-event in het teken van een de invloed van muziek op een merk, ‘The Power Of Music’. Deze sessie werd gegeven door award-winning composer en music advisor Erwin Steijlen.

De invloed van muziek

De invloed van muziek stond centraal tijdens deze interactieve inspiratiesessie. Erwin Steijlen vertelde zijn verhaal over waarom muziek de holy grail is voor de marketing communicatie van bedrijven. Ook gaf Erwin uitleg over verschillende soorten van muziek.

Netwerkborrel bij de Jongens van de Wit

Na de inspiratiesessie vond volgens traditie de netwerkborrel plaats bij De Jongens van de Wit. Onder het genot van een drankje en een hapje vloog de avond voorbij.

Word lid en neem deel aan de events

Lijkt het jou leuk om bij een van de volgende SiO-events aanwezig te zijn? Kom dan een keer sfeer proeven, je bent van harte welkom. Ben jij al overtuigd? Wordt dan nu lid van Alumnivereniging SiO.