28.11.19 | Customer Experience Event

SiO-event op donderdagavond 28 november 2019. Een inspiratiesessie over klantbeleving en een netwerkborrel.

De inspiratiesessie van Thijs den Dikken en Zanna van der Aa

In het laatste kwartaal van 2019 stond het event in het teken van klantbeleving. Tijdens deze sessie waren er twee experts op het gebied van klantbeleving te gast, namelijk Thijs den Dikken en Zanna van der Aa.

Het beïnvloeden van klantbeleving

Klantbeleving stond centraal tijdens de inspiratiesessie. Thijs den Dikken vertelde over hoe bedrijven een stap konden maken van productgericht naar klantgericht, hierbij maakte hij gebruik van vele voorbeelden. Zanna van der Aa vulde dit aan en trok de klantbeleving door binnen de organisatie zelf, door ook in te zoomen op employee experience.

Netwerkborrel bij de Verkadefabriek

Na de inspiratiesessie vond volgens traditie de netwerkborrel plaats bij de Verkadefabriek. Onder het genot van een hapje en een drankje vloog de avond voorbij.

Word lid en neem deel aan de events

Lijkt het jou leuk om bij een van de volgende SiO-events aanwezig te zijn? Kom dan een keer sfeer proeven, je bent van harte welkom. Ben jij al overtuigd? Wordt dan nu lid van Alumnivereniging SiO.